10515.
Beendet 412. Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
2 400 HUF
6,50 EUR, 7,50 USD
Váradi jelzéssel: Párizs, Opera, 1962. Kréta, papír. Üvegezett, kissé sérült fa keretben. 21x29,5 cm