Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 421
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2569341
10375
412
110000
Szikora Tamás (1943-2012): Vörös doboz. Olaj, kollázs, fa, jelezve balra lent. Sérült (több helyen, hátoldalán is). 32x53 cm 2531782
10376
412
36000
Szlányi Lajos (1869-1949): Havas ózdi táj. Olaj, vászon, faroston, jelzett. Üvegezett, sérült fa keretben, 40×47 cm
2494019
10377
412
2564883
10378
412
Szőnyi István (1894-1960): Építkezés. Litográfia, papír, jelzés nélkül. Üvegezett, sérült fa keretben. 39x29 cm 2556526
10379
412
Szőnyi István (1894-1960): Vízparton álló asszonyok. Rézkarc, papír. Hátoldalán "Szőnyi István hagyatéka" bélyegzővel. Paszpartun Szőnyi István hagyatéki anyaga 36/50 felirattal. 7×13 cm 2522345
10380
412
Takács Imre (?-): Templom utca, 1954. Akvarell, papír, jelzett, papírra kasírozva. 26,5x19,5 cm
2567001
10381
412
Terney Béla (1905-1972): Kórus, 1925. Akvarell, tus, papír, jelzett. Dekoratív, üvegezett fa keretben. 25x38 cm 2563198
10382
412
Tibai Takács János (1876 - 1943): Tabán Virág Benedek utca. Erősen kopott szignó. Akvarell, papír. Üvegezett, dekoratív keretben. 36x49cm
2564889
10383
412
Tihanyi János Lajos (1892-1957): Főtér Szentendre. Rézkarc, papír, jelzett, kissé foltos. Üvegezett, sérült fa keretben. 19×14 cm 2542458
10384
412
Thuróczy Zoltán (1935 - ): Vizsla, Ceruza, papír. Kopott üvegezett keretben. Jelzett, 21x15cm
2466095
10385
412
Timár József (1940-): Part mentén. Olaj, farost, jelzett, a hátoldalán autográf felirattal és Szőnyi István Alkotóközösség címkéjével, fa keretben, 35x50 cm
2511905
10386
412
24000
Ettore Tito (1859-1941): A szó elszáll, az írás megmarad (les paroles s'envolent les ecrits restent). Akvarellel színezett nyomat, papír. Jelzett a nyomaton. Üvegezett fa keretben. 20x15 cm. Art deco grafika. Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF