Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 421

Szalóky Sándor (1921-1978): Hegyvidéki táj. Akvarell, papír, jelezve jobbra lent, üvegezett fa keretben, 28,5×26,5 cm.
10363.

Rufpreis:
14 000 HUF
37,94
43,75

Szamosvári József (1931-): Lány portré. Akvarell, papír, jelzett, paszpartuban, 40×29 cm
10364.

Rufpreis:
5 000 HUF

Szász Károly István (1909-1979): Absztrakt formák, 1975. Filctoll, papír, jelzett, 40,5×29,5 cm. Soós Imre (1921-2013) műgyűjtő, művészeti író, a Kisgrafika folyóirat szerkesztője, a Magyar Nemzeti Galéria Baráti Köre alelnökének hagyatékából.
10365.

Rufpreis:
14 000 HUF
37,94
43,75
20

Szász Károly István (1909-1979): Geometrikus formák, 1971. Filctoll, papír, jelzett, 42,5×30 cm. Soós Imre (1921-2013) műgyűjtő, művészeti író, a Kisgrafika folyóirat szerkesztője, a Magyar Nemzeti Galéria Baráti Köre alelnökének hagyatékából.
10366.

Rufpreis:
12 000 HUF
18

Szeift Béla (1944-2012): Alajos. Vegyes technika, merített papír, jelzett, 45×35 cm
10367.

Rufpreis:
30 000 HUF
81,30
93,75

Dr. Székelyudvarhelyi Kováts Ferenc (1913-1997): Női akt. Monotípia, papír, jelzés nélkül, üvegezett fa keretben. 34×46,5 cm
10368.

Rufpreis:
5 000 HUF

Szekeres József (1944-): Női akt. Olaj, vászon. Vakráma nélkül, feltekerve. 31,5×74 cm
10369.

Rufpreis:
12 000 HUF
19

Székács Zoltán (1954-): Spirális formák (cím nélkül). Vegyes technika, vászon, jelzett a hátoldalán. Dekoratív fa keretben, 70×100 cm. KIZÁRÓLAG SZEMÉLYES ÁTVÉTEL, NEM POSTÁZZUK! / ONLY PERSONAL COLLECTION AT OUR OFFICE.
10370.

Rufpreis:
120 000 HUF
325,20
375,00

10371.

Rufpreis:
100 000 HUF
271,00
312,50

Székely Pierre (1923-2001): Nőstény oroszlán. Színes litográfia, papír, jelzett, számozott (66/100). Az 1982-ben megjelent Kőcirkusz mappából. Lapméret: 70×50 cm / Pierre Szekely (1923-2001): Lion. Lithography, paper, signed and numbered (66/100). From the album Cirque de Pierre, published in 1982. Sheet size: 70x50 cm
10372.

Rufpreis:
28 000 HUF
75,88
87,50

Szentgyörgyvári Gyenes Lajos (1890 - 1971): Sóhajok hídja, Velence. Rézkarc, papír. Jelzett. Üvegezett, kopott fakeretben. 21x34cm
10373.

Rufpreis:
3 000 HUF
13

Szentmiklóssy Erzsébet (1931): Női akt. Akvarell, papír, Jelzett. paszpartuban 28x15 cm
10374.

Rufpreis:
6 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF