15203.
Beendet 412. Fernauktion
Bücher: Sport, Schach, Bergsteigen
800 HUF
2,17 EUR, 2,50 USD
Lukács László: A sportvilág nagy történetei. Bp., 1962. Sport. Átkötött kopott félvászon-kötés, volt könyvtári példány.