Barcza Gedeon: A sakk. DEDIKÁLT! H.n., Első Kecskeméti Kiadói és nyomd... https://www.darabanth.com/de/412-Fernauktion/412.0/Bucher/Bucher-Sport-Schach-Bergsteigen~1000005/Barcza-Gedeon-A-sakk-DEDIKALT-Hn-Elso-Kecskemeti-Kiadoi-es-nyomda-Reszvenytarsasag-K~II2571492
2571492
15198
412
Books: Sports, Chess, Alpinism
Beschreibung: Barcza Gedeon: A sakk. DEDIKÁLT! H.n., Első Kecskeméti Kiadói és nyomda-Részvénytársaság. Kiadói egészvászon kötés, kissé kopottas állapotban.
: hsz