Tétel

Rufpreis:

3 000 HUF

Beschreibung:

Egyházmegyei határozatok és törvények. Decreta almae Dioecesis Wesprimiensis anno 1934. diebus 25-28. junii in secunda synodo dioecesana publicata et aprobata. Veszprém, 1935., Egyházmegyei Könyvnyomda, 150 p. Átkötött félvászon-kötés, a borítón kopásnyomokkal, intézményi bélyegzővel, foltos címlappal, kissé foltos lapokkal.

Teilen:

Wer das Foto des Loses gemacht hat : hsz