cca 1942-1943 Debreceni Közigazgatási Címtár. Összeállította és kiadja: Dr. Szatai Ferenc. Debrecen,én.,Deutsch-ny., 144 p. Kiadói félvászon-kötés, kopott, foltos borítóval, intézményi bélyegzőkkel.