L. Magyary Judit: Örökség a hegyek közt. Regény fiatal leányok számára. Róna Emmy rajzaival. Bp.,1943,Dante. Kiadói illusztrált félvászon-kötés, a borítón kis kopásnyomokkal, kissé foltos lapélekkel.