Edmondo de Amicis: A szív. A gyermekek számára. Ford.: Radó Antal. Bp.,[1933.],Franklin, 1 t.+272 p. Nyolcadik kiadás. Szövegközti fekete-fehér rajzokkal illusztrált. Kiadói illusztrált félvászon-kötés, kissé kopott, kissé foltos borítóval, a címlapon névbélyegzéssel.