Bücher: Judaica Zahl der Lose: 31
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2565190
17236
412
Books: Judaica
A Talmud magyarul. ford: Luzsénszky Alfonz. 1940-es kiadás hasonmás kiadása. Gede testvérek. KIadói papírborítással 2567231
17237
412
Books: Judaica
Révész Béla: Max Nordau élete. [Kispest, 1940,],Szerzői kiadás,(Fragó Imre-ny.), 335 p.+12 t. Fekete-fehér fotókkal illusztrálva. Kiadói egészvászon-kötés, kopott borítóval, 6 hiányzó képtáblával. 2509243
17238
412
Books: Judaica
A budapesti Zsidó Múzeum. Szerk.: Benoschofsky Ilona és Scheiber Sándor. Bp., 1987, Corvina. Kiadói egészvászon-kötésben, kiadói papír védőborítóban. 2499225
17239
412
Books: Judaica
Bányai Viktóra: Ezekiel Landau prágai rabbi (1713-1793) döntvényeiből. Magyarországi adatok. A szövegek kiválasztásában és értelmezésében közreműködött Shlomo J. Spitzer. Szerk.: Komoróczy Géza. Héber Kútforrások Magyarország és a Magyarországi Zsidóság Történetéhez 18. század. I. Hungarica Judaica. 22. Bp., 2008., MTA Judaisztikai Kutatócsoport. Kiadói kartonált papírkötés. 2329982
17240
412
Books: Judaica
2329804
17241
412
Books: Judaica
2329890
17242
412
Books: Judaica
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF