Tétel

Rufpreis:

1 000 HUF
2,71 EUR, 3,13 USD

Beschreibung:

Jedlicska Pál: Don Bosco János a szegény gyermekek apostolának életrajza. Bp., 1904. Stephaneum. Volt könyvtári példány. Kiadói aranyozott, kopoptt egészvászon kötésben

Teilen:

Wer das Foto des Loses gemacht hat : nagy_andras