Bücher: Architektur, Kunst Zahl der Lose: 223
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2394173
16744
412
Books: Architecture, Art
Béla, Lázár: Ladislas de Paál. / Paál László. Paris, 1904. L'art Ancien et Moderne. 151 p. Fűzve,kiaói papírborítóban, jó állapotban. 1721618
16745
412
Books: Architecture, Art
2458509
16746
412
Books: Architecture, Art
Székely András: Kós Károly. Bp., 1979, Corvina,(Offset-ny.), hiányos (7db ofszet) Kós Károly grafikai munkásságának bemutatása, színes illusztrált kiadvány. Magyar, angol, német és francia nyelven. Kiadói illusztrált, papír mappában, sérült. 2374294
16747
412
Books: Architecture, Art
2374107
16748
412
3200
Books: Architecture, Art
1526535
16749
412
Books: Architecture, Art
1526562
16750
412
Books: Architecture, Art
1526572
16751
412
Books: Architecture, Art
2553536
16752
412
Books: Architecture, Art
Réti István: A nagybányai művésztelep. Bp., 1954., Képzőművészeti Alap. Első kiadás. A művészek munkáinak fekete-fehér reprodukcióival. Kiadói kopott félvászon-kötés. 2565661
16753
412
Books: Architecture, Art
Ybl Ervin: Lotz Károly élete és művészete. Bp., 1938 MTA, Kiadói papírborítékban
2563742
16754
412
Books: Architecture, Art
Radocsay Dénes: A középkori Magyarország táblaképei. Bp., 1955., Akadémiai Kiadó, 534+1 p.+CCXXXIX (fekete-fehér képtáblák) t. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban, a papírborítón kis szakadásokkal. Megjelent 3200 példányban. 2564005
16755
412
Books: Architecture, Art
Divald Kornél: Magyarország művészeti emlékei. Bp., 1927, Kir. M. Egyetemi Nyomda, 256 p. Gazdag fekete-fehér szövegközti képanyaggal illusztrált. Kiadói zsinórfűzött félvászon-kötés.
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF