Tétel

Rufpreis:

5 500 HUF

Beschreibung:

Verne Gyula: Cascabel Caesar. Ford.: Huszár Imre. Bp.,1892, Franklin, 448 p. Fekete-fehér egészoldalas, feliratozott illusztrációkkal. Első magyar kiadás. Kiadói aranyozott, illusztrált egészvászon-kötés, festett lapélekkel, Gottermayer-kötés, kopott borítóval, javított gerinccel, foltos lapokkal, néhány szakadt lappal, valamint néhány lapon javítással. Ritka!

Teilen:

Wer das Foto des Loses gemacht hat : tánczos_gábor