Oscar T. Schweriner: Lepecsételt parancs alatt. Ford.: Balla Ignác. Eg... https://www.darabanth.com/de/412-Fernauktion/412.0/Bucher/Bucher-Andere-kuriositaten~1000025/Oscar-T-Schweriner-Lepecsetelt-parancs-alatt-Ford-Balla-Ignac-Egyetemes-Regenytar-Bp-19~II2567295
2567295
17448
412
Rufpreis:
1 400 HUF 3,79 EUR , 4,38 USD
Beschreibung: Oscar T. Schweriner: Lepecsételt parancs alatt. Ford.: Balla Ignác. Egyetemes Regénytár. Bp., 1912., Singer és Wolfner, 140+4 p. Kiadói illusztrált egészvászon-kötés, Wolfner-kötés, kissé kopott borÃtóval.
: hsz