Tétel

Rufpreis:

4 000 HUF

Beschreibung:

Jókai Mór: Igaz történetek, örök emlékek, humor, útleírás. Nemzeti kiadás. Bp., 1887. Ráth Mór. Kiadói aranyozott, festett, indás-növényes díszítésű egészvászon kötésben, aranyozott lapélekkel, kissé kopott borítóval és gerinccel, előzéklapon korabeli ajándékozási sorokkal.

Teilen:

Wer das Foto des Loses gemacht hat : tánczos_gábor