1 400 HUF
3,79 EUR, 4,38 USD
Hunyady Béla, Tóth Kálmán, Vargha László: Nyelvtani példatár. Különös tekintettel a helyesírás és fogalmazás elsajátítására. Az új tanterv szerint az elemi népiskola V-VI. osztályának használatára. Bp., (1906), Lampel R. (Wodianer F. és Fiai), 108 p. Kiadói félvászon-kötés, kissé sérült borítóval, helyenként kissé foltos lapokkal.