cca 1900 Zsolnay ökörvér mázas díszkaspó.
Kézzel festett mázas porcel... https://www.darabanth.com/de/411-Fernauktion/411.0/Porzellan-Keramik-Glass/Porzellan~505006/cca-1900-Zsolnay-okorver-mazas-diszkaspo-Kezzel-festett-mazas-porcelanfajansz-Ritka-mag~II2448157
2448157
11160
411
180000
Rufpreis:
180 000 HUF 487,80 EUR , 562,50 USD
Beschreibung: cca 1900 Zsolnay ökörvér mázas díszkaspó.
Kézzel festett mázas porcelánfajansz.
Ritka magyar tájábrázolás Vajdahunyad vára, Hortobágy.
Alján Zsolnay öttornyú körpecsétes jelzés, (hajszál repedt, kopott) m:17cm, d:27cm
: pelikán_kristóf