Zsolnay pillangómintás porcelán váza, kézzel festett, jelzett, kis kop... https://www.darabanth.com/de/411-Fernauktion/411.0/Porzellan-Keramik-Glass/Porzellan~505006/Zsolnay-pillangomintas-porcelan-vaza-kezzel-festett-jelzett-kis-kopasokkal-szajan-gyari~II2562019
2562019
11249
411
Rufpreis:
3 000 HUF 8,13 EUR , 9,38 USD
Beschreibung: Zsolnay pillangómintás porcelán váza, kézzel festett, jelzett, kis kopásokkal, száján gyári domborulattal, m: 11 cm
: nagy_andras