Zsolnay kancsó, kézzel festett, 1885 körül, jelzett, kopott, szájperem... https://www.darabanth.com/de/411-Fernauktion/411.0/Porzellan-Keramik-Glass/Porzellan~505006/Zsolnay-kancso-kezzel-festett-1885-korul-jelzett-kopott-szajperemenel-restauralt-16x14~II2514564
2514564
11221
411
Beschreibung: Zsolnay kancsó, kézzel festett, 1885 körül, jelzett, kopott, szájpereménél restaurált, 16x14 cm
: karap_norbert