Kőbányai porcelán lámpa, kopott, jelzett, nem működik, m: 35 https://www.darabanth.com/de/411-Fernauktion/411.0/Porzellan-Keramik-Glass/Porzellan~505006/Kobanyai-porcelan-lampa-kopott-jelzett-nem-mukodik-m-35~II2526891
2526891
11288
411
Beschreibung: Kőbányai porcelán lámpa, kopott, jelzett, nem működik, m: 35
: karap_norbert