Herendi Viktória mintás, fedeles hamutartó, réz szerelékkel. Kézzel fe... https://www.darabanth.com/de/411-Fernauktion/411.0/Porzellan-Keramik-Glass/Porzellan~505006/Herendi-Viktoria-mintas-fedeles-hamutarto-rez-szerelekkel-Kezzel-festett-jelzett-kis-kopC3~II2527734
2527734
11188
411
14000
Rufpreis:
14 000 HUF 37,94 EUR , 43,75 USD
Beschreibung: Herendi Viktória mintás, fedeles hamutartó, réz szerelékkel. Kézzel festett, jelzett, kis kopásnyomokkal, d: 13,5 cm
: karap_norbert