Tétel

Rufpreis:

3 600 HUF

19

Beschreibung:

8db-os szocialista tétel, közte 1986. "Lenin / 50 éve a Párt szolgálatában 1936-1986" Br plakett eredeti tokban (69mm) + "Lenin" Br szobor (47x53x124mm) + 1976. "50 éve a Párt szolgálatában 1936-1986" Br plakett Lenin Br ábrázolásával kitámasztható képkeretben (93x132mm) + Kiss Nagy András (1930-1997) 1977. "De elvtársaim! Ez az a munkásság, mely osztályharcban vasba öltözött... / Emlékül a Munkásőrség alapító tagjának a Munkásőrség országos parancsnokától 1977. II." Cu emlékplakett eredeti sérült tokban (105x72mm) T:vegyes

Teilen:

Wer das Foto des Loses gemacht hat : pelikán_kristóf