https://www99.darabanth.com:443
https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
Tételek lista
Werbungen Zahl der Lose: 243
Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
Nach steigendem Wert
Nach fallendem Wert
12
24
48
72
2532064
13304
411
0
1000
Advertisement
Kunstobjekte & Papier
1
cca 1940 Dán Sándor gyümölcs konzerv címke
Das Lot is nicht erreichbar
2559403
13305
411
0
8000
Advertisement
Kunstobjekte & Papier
1
1975 Granvisus (Esztergom) gyár Odeon márkájú szemüvegének reklámja, asztali attrap Pataki Ági modellel, 23,5×17,5 cm
Das Lot is nicht erreichbar
2513787
13306
411
0
10000
Advertisement
Kunstobjekte & Papier
1
cca 1950-60 Orion reklám vagy plakát terv, tempera, papír, jelzés nélkül, kissé foltos, lap jobb szélén törésnyommal, 13×19,5 cm
Das Lot is nicht erreichbar
2513898
13307
411
0
5500
Advertisement
Kunstobjekte & Papier
1
cca 1940-50 Tungsram Krypton, reklám terv. Tempera, tus, ceruza, papír. Jelzés nélkül. Hátoldalán ragasztás nyomaival. 20,5x6 cm.
Das Lot is nicht erreichbar
2526431
13308
411
0
4400
Advertisement
Kunstobjekte & Papier
1
Börtsök László (?-?): Gravomit behebt Schwangerschaftsbeschwerden. Plakát vagy reklámterv. Tempera, karton. Jelzett. 1930-40 körül. Lap sarkaiban kisebb törésnyomokkal, lap tetején apró lyukkal. 30×20,5 cm
Das Lot is nicht erreichbar
2490288
13309
411
0
14000
Advertisement
Kunstobjekte & Papier
1
Senator cigarettapapír reklámjával díszített üveg pénzvisszaadó tál, dekoráción erős kopásnyomokkal, 23×20 cm
Das Lot is nicht erreichbar
2508890
13310
411
0
800
Advertisement
Kunstobjekte & Papier
1
"Kalóriatáblázat" reklámszalvéta
Das Lot is nicht erreichbar
2526467
13311
411
0
2000
Advertisement
Kunstobjekte & Papier
1
Gyümölcsök, kancsó és földgömb. Plakát vagy reklámterv. Tempera, papír. Jelzés nélkül. Lap tetején apró lyukakkal. 18×18 cm
Das Lot is nicht erreichbar
2532623
13312
411
0
5500
Advertisement
Kunstobjekte & Papier
1
Henter János (?-): Elektroimpex egyenirányító röplap típus vázlata, 1959. Tempera, papír. Hátoldalán jelzett és feliratozott, valamint Magyar Hirdető Grafikai lektorátus és Elektroimpex propagandaosztály bélyegzőkkel, valamint dátum bélyegzővel, kissé foltos, sarkaiban törésnyomokkal. 28,5x19,5 cm.
Das Lot is nicht erreichbar
2532616
13313
411
0
5500
Advertisement
Kunstobjekte & Papier
1
Liberty írószerek, reklámterv, 1940-50 körül. Tempera, kollázs, papír, kartonra kasírozva, karton jobb felső sarkában sérült, hiányos. Jelzés nélkül. 18x22 cm.
Das Lot is nicht erreichbar
2508908
13314
411
0
1200
Advertisement
Kunstobjekte & Papier
1
Kis reklámszalvéta tétel, 4 db (ÁB, Vas- és Edénybolt)
Das Lot is nicht erreichbar
2517447
13315
411
0
6000
Advertisement
Kunstobjekte & Papier
1
Turán sportcipők. Plakát vagy reklámgrafika terv, 1930-40 körül. Tempera, ceruza, papír. Jelzés nélkül. Foltos. Lap széle kissé sérült. 25x18 cm
Das Lot is nicht erreichbar
Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF
Navigieren zur nächsten Seite Auktionshaus
Adresse:
1061 Budapest, Andrássy Str. 16.
Anschrift:
1244, Budapest Pf. 979.
Telefon:
+36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
E-mail
:
icvqw34r5 nf?3+ o@dasdfefg rabanwf34 th.codv4 m
Öffnungszeiten:
Montag: 12-17
Dienstag bis Mittwoch: 10-17
Donnerstag: 10-19
Freitag: geschlossen
Wochenende: geschlossen
© 2011-2025 Darabanth Auktionshaus GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren. Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/bedingungen-faq
darabanth.com
H
Los im Warenkorb
Weiter einkaufen
 
Zur Kasse