Henter János (?-): Widenta. Tempera, papír. Kihajtható reklám terv. Hátoldalán jelzett, valamint "Kivitelezésre nem javasoljuk!", "Állami Hirdető Vállalat Lektorátus" és 1956. évi bélyegzővel. Kisebb törésnyomokkal. 5,5x36,5 cm.
Női arc színpadon. Plakát vagy reklámgrafika terv, 1940 körül. Akvarell, ceruza, papír. Hátoldalán Ötlet Reklámgrafikai Műhely bélyegzőjével. 16,5x21,5 cm.
cca 1927 Motori de Giorgi S. A. I. - négyütemű autbord motorok vontatási, szállítási és sportcélokra, magyarországi képviselet: Dinich Károly, szórólap
cca 1920-1940 "Nincs ideje hajmosáshoz?... "Feketefejű", Száraz shampoon, Szép haj 3 perc alatt.", Schwarzkopf reklám nyomtatvány, kartonra kasírozva, 13x17 cm
cca 1920-1940 "Bátran állhatja barátnőinek kritikus pillantásait, ha olyan hűséges segítőtársai vannak bőre ápolásánál, mint a Hudnut puder és arckrémek....", reklám nyomtatvány, kartonra kasírozva, 23x13 cm