Rahmen Zahl der Lose: 22
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2559667
12338
411
Frames
Dekoratív, kissé kopott üvegezett képkeret, régi hölgy portré fotóval, virág nyomattal illusztrált paszpartuban. Látható méret: 27x18,5 cm 2559873
12339
411
Frames
2 db dekoratív, kissé kopott üvegezett fa képkeret falkavadászat ofszet nyomattal, látható méret: 17×25 cm 2542236
12340
411
Frames
Dekoratív fakeret gobelinnel, kopott, sérült, 20,5x14,5cm 2542235
12341
411
Frames
Dekoratív fakeret gobelinnel, kopott, sérült, 20,5x14,5cm 2497985
12342
411
Frames
2db Antik ovális képkeret, sérült, benne selyem rokokó figurák festve. 18x13cm
2459052
12343
411
Frames
Üvegezett fakeret, jó állapotú, 50x70cm 2441429
12344
411
2200
Frames
Dekoratív, üvegezett fa képkeret fényképpel. Kopott. Belső méret: 36x30 cm. 2558024
12345
411
Frames
Dekoratív fa képkeret, tájképnyomattal. Belső méret: 64x48 cm. Apró sérülésekkel. 2541314
12346
411
Frames
Dekoratív képkeret, két lányka gobelin . 28x23cm 2562147
12347
411
Frames
3 db ovális képkeret, kopásnyomokkal, belső méret: 14×9 és 18×12,5 cm közötti méret Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF