Rahmen

Zahl der Lose: 22

Dekoratív, kissé kopott üvegezett képkeret, régi hölgy portré fotóval, virág nyomattal illusztrált paszpartuban. Látható méret: 27x18,5 cm
12338.

Rufpreis:
1 400 HUF

2 db dekoratív, kissé kopott üvegezett fa képkeret falkavadászat ofszet nyomattal, látható méret: 17×25 cm
12339.

Rufpreis:
3 000 HUF

Dekoratív fakeret gobelinnel, kopott, sérült, 20,5x14,5cm
12340.

Rufpreis:
1 600 HUF

12341.

Rufpreis:
1 600 HUF

2db Antik ovális képkeret, sérült, benne selyem rokokó figurák festve. 18x13cm
12342.

Rufpreis:
3 000 HUF

Üvegezett fakeret, jó állapotú, 50x70cm
12343.

Rufpreis:
3 600 HUF
9,76
11,25

Dekoratív, üvegezett fa képkeret fényképpel. Kopott. Belső méret: 36x30 cm.
12344.

Rufpreis:
2 200 HUF
5,96
6,88

Dekoratív fa képkeret, tájképnyomattal. Belső méret: 64x48 cm. Apró sérülésekkel.
12345.

Rufpreis:
3 000 HUF

Dekoratív képkeret, két lányka gobelin . 28x23cm
12346.

Rufpreis:
3 600 HUF
9,76
11,25

3 db ovális képkeret, kopásnyomokkal, belső méret: 14×9 és 18×12,5 cm közötti méret
12347.

Rufpreis:
3 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF