1 200 HUF
3,25 EUR, 3,75 USD
Guy de Pourtalés: A zongora poétája. Chopin élet-regénye. Ford.: Lányi Viktor. Bp., 1936, Renaissance Könyvek, 308+(10) p. Átkötött félvászon-kötés, az eredeti papírborító bekötve, kissé kopott borítóval.