Flohmarkt Zahl der Lose: 542
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2552507
11935
411
Flea Market
Réz szappantartó kopott, 17x12x9cm 2552506
11936
411
Flea Market
2db réz gyufatartó, kopott, jelzés nélkül. 2552505
11937
411
Flea Market
3db fém tálca, részben jelzett, kopott, 27x18-42x20cm 2562476
11938
411
Flea Market
2db Shirvan márkájú kisméretű szőnyeg, gépi, 850,000 csomó, 100% Viscose, antikolt, kopott. 110x70cm
2562434
11939
411
Flea Market
Schoellerbank takarékpersely, műanyag, fém, kulccsal, 8x7cm
2562428
11940
411
Flea Market
Mini kovács fújtató, működik, 38cm
2562422
11941
411
Flea Market
Fa doboz fém borítással, korrodált, kopott, 25x16x6,5cm
2562222
11942
411
Flea Market
Réz talpas kínáló, üvegbetéttel, kopott, d:28cm 2562206
11943
411
Flea Market
Fali fa tartó, kopott, 27x49cm 2562036
11944
411
Flea Market
Alpakka jelzett tejszínes kiöntő + indiai réz tálka, kopott, m:7cm, d:11cm
2562008
11945
411
Flea Market
Régi olló, kopott, rozsdás. h: 28 cm 2562006
11946
411
Flea Market
Régi öntöttvas faszenes vasaló, fa fogóval, fekete festékkel festett, sérült, rozsdafoltos, 20x10x23 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF