Flohmarkt Zahl der Lose: 542
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2553409
11922
411
Flea Market
Retró alumínim teáskanna + csehszlovák teás doboz. kopott, m:5,5-12cm
2553197
11924
411
Flea Market
3db basebal sapka, Ford (állítható) 59Fifty (59,6cm)
2553180
11925
411
Flea Market
Indiai réz talpas gyümölcsöstál, kopott, jelzés nélkül, m:12,5cm 2553172
11926
411
Flea Market
Vegyes retró / iparművészeti fém tárgyak, doboz, gyufatartó, tálca, stb.
2553148
11927
411
Flea Market
rOtring Léptékvonalzó építész (1:20; 1:25; 1:50; 1:75; 1:100; 1:125) és Szupermikrométer Etalon Pierre Roch Rolle 1950 körül, Svájc. Sérült dobozban. 2553071
11928
411
Flea Market
Diakép vetítő, Meyer-Optic , hálózati kábellel, eredeti hordtáskájában, nincs kipróbálva.
2553057
11929
411
Flea Market
Lemezárugyár, retró diavetítő fém házzal, működőképes állapotban, kopásnyomokkal, (Pötyi és pajtásai, János vitéz diával) 2553037
11930
411
Flea Market
Vegyes Matrjoska babák. Festett, fa. Kopott. 7 - 17 cm
2552952
11931
411
Flea Market
Réz mozsár, törővel, kopásokkal, m: 14 cm, h: 26 cm 2552950
11932
411
Flea Market
Réz mozsár, törővel, kopásokkal, m: 11,5 cm, h: 24,5 cm 2552556
11933
411
Flea Market
Fadoboz, kopott, jelzés nélkül, 19x27cm
2552508
11934
411
Flea Market
Argentor füles kínáló, ezüstözött alpakka, enyhén kopott, jelzett, m:22cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF