1944 Tájékoztató találmányok szabadalmazásáról, a szabadalmi bejelentésekről, a szabadalmakról, végül a szabadalmi ügyekkel kapcsolatban fizetendő díjakrőól és illetékekről. Bp., 1944., M. Kir. Szabadalmi Bíróság. Papírkötés.
1947 Antiquitas Hungarica - A klasszikus örökség, a magyar föld népei, nemzetünk kultúrhagyatéka és népi hagyományai. szerk: Nagy Tibor. I. évf . 1. száma. Teljes évfolyam. Ritka.
1891 Magyar Salon. Képes havi folyóirat. XIV. köt. Szerk.: Fekete József, Hevesi József. Bp., 1891., Magyar Salon, 672 p. Fekete-fehér képanyaggal illusztrált. Kopott, foltos félvászon-kötésben, néhány lapon ceruzás aláhúzás bejegyzés, volt könyvtári példány.
1947 A Hírlap Naptára 1947. Bp., Légrády, 224 p. A borító Mallász Gitta grafikus munkája. Papírkötés, kissé kopott, kissé foltos borítóval, a 66-94 oldalak között kijáró lapokkal. + 1957 Nők Lapja kalendáriuma.