Drucksachen Zahl der Lose: 313
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2557796
14640
411
2200
Printed Materials
1936 Kivonat a MÁV Orvosi Értesítő 29. számából, levelezőlap, hajtott
2562774
14641
411
Printed Materials
1937 A művészet c. újság 3 száma. 2499299
14642
411
Printed Materials
2466511
14643
411
Printed Materials
1939 Szeged, Nevelésügyi Szemle III. évfolyam 3. száma
2543494
14644
411
Printed Materials
1939 HAFA (Hatschek és Farkas Foto, Amatőrmozi, Optikai Szaküzlet) 82. számú, 1939. évi árjegyzéke. Bp., Tolnai-ny., 127+1 p. Kiadói illusztrált (jelzett, Irsai, Irsai István/Peszach Ir-Sai (1896-1968)) papírkötésben, foltos, az elülső borítón törésnyommal.
2285912
14645
411
Printed Materials
1939 gróf Teleki Pál irodalmi munkássága. Különlenyomat a Földrajzi Közlemények 1939. évi, LXVII. kötet, 4. számából. 10 p. Bibliográfia éves bontásban. Kiadói papírkötés.
2537811
14646
411
Printed Materials
2562376
14647
411
900
Printed Materials
1940 Magyar Sajtó. Az Országos Magyar Sajtókamara hivatalos közlönye. II. évf. 4. sz., 1940. ápril. 15., szakadt, 8 p.
2552843
14648
411
Printed Materials
1940 3 db casino belépő kártya San Remo, Velence / casino tickets 2521236
14649
411
Printed Materials
cca 1940-1950 5 db elsőáldozási és bérmálási emléklap 2519290
14650
411
Printed Materials
cca 1940-60 Kolozsvár, Farkas u. református templom nyomat, papír, jelzés nélkül, kissé foltos. Üvegezett, kissé sérült fa keretben. 17x17 cm 2556123
14651
411
Printed Materials
1940 Bp., Papp Károly (szerk.): A Szent István Akadémia értesítője, 178p
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF