Paris, St. Eustache templom, színezett litográfia, jelzett a dúcon, ka... https://www.darabanth.com/de/411-Fernauktion/411.0/Gemalde-und-Grafiken/Stich~505004/Paris-St-Eustache-templom-szinezett-litografia-jelzett-a-ducon-kartonon-javitott-kartonnal~II2562629
2562629
10908
411
Engravings
Beschreibung: Paris, St. Eustache templom, színezett litográfia, jelzett a dúcon, kartonon, javított kartonnal, 13x20,5 cm
: bk