Barabás Miklós (1810-1898) rajza után Leykum Alajos nyomtatása Bécsben: Ismeretlen portréja. Litográfia, papír. Jelzett a litográfián. Kissé foltos. Lapszéli kisebb szakadással. 30x25 cm