10639.
Beendet 411. Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
2 400 HUF
6,50 EUR, 7,50 USD
Tóth Elemér jelzéssel: Vízparti táj. Olaj, farost. Dekoratív, kissé sérült fa keretben. 16,5×24,5 cm.