Olvashatatlan jelzéssel: Városrészlet. Olaj, vászon. Dekoratív, kissé ... https://www.darabanth.com/de/411-Fernauktion/411.0/Gemalde-und-Grafiken/Gemalde-und-Graphic-signiert-ohne-Sign~505002/Olvashatatlan-jelzessel-Varosreszlet-Olaj-vaszon-Dekorativ-kisse-serult-fa-keretben-4~II2560189
2560189
10701
411
Paintings and graphics - "signed" or "without sign"
Beschreibung: Olvashatatlan jelzéssel: Városrészlet. Olaj, vászon. Dekoratív, kissé sérült fa keretben, 41x81 cm
: pelikán_kristóf