10672.
Beendet 411. Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
4 000 HUF
10,84 EUR, 12,50 USD
Olvashatatlan jelzéssel: Róma, S. Pietro, 2007. Akvarell, papír, jelzett, üvegezett fa keretben, 20×28 cm