10688.
Beendet 411. Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
3 600 HUF
9,76 EUR, 11,25 USD
Olvashatatlan jelzéssel: Park a hegyek közt, 1916. Akvarell, tus, papír, foltos. Dekoratív, üvegezett fa keretben. 28×19 cm.