10692.
Beendet 411. Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
3 000 HUF
8,13 EUR, 9,38 USD
Olvashatatlan jelzéssel: Hegyvidéki táj. Olaj, vászon, kissé sérült. Dekoratív, sérült fa keretben, 49×68 cm