10697.
Beendet 411. Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
9 000 HUF
24,39 EUR, 28,13 USD
Olvashatatlan (K Nagy) jelzéssel: Szoptató anya. Olaj, karton, sérült. Dekoratív fa keretben. 70x50 cm.