10675.
Beendet 411. Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
3 600 HUF
9,76 EUR, 11,25 USD
Olvashatatla (Sándor Kertay? ) jelzéssel: Festő palettával. Olaj, karton. Szélén kissé sérült. 35×24 cm