10575.
Beendet 411. Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
14 000 HUF
37,94 EUR, 43,75 USD
Lázár Gy 1963 jelzéssel: Napfényes strand. Olaj, vászon. Dekoratív, sérült fa keretben. 39x49 cm