10571.
Beendet 411. Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
9 000 HUF
24,39 EUR, 28,13 USD
Kovács jelzéssel: Patakpart templomtoronnyal. Olaj, vászon, sérült, kopott keretben, 50x70cm