Jelzés nélkül, feltételezhetően a XX. sz. közepén működött magyar fest... https://www.darabanth.com/de/411-Fernauktion/411.0/Gemalde-und-Grafiken/Gemalde-und-Graphic-signiert-ohne-Sign~505002/Jelzes-nelkul-feltetelezhetoen-a-XX-sz-kozepen-mukodott-magyar-festo-alkotasa-Erdel~II2517171
2517171
10665
411
Paintings and graphics - "signed" or "without sign"
Beschreibung: Jelzés nélkül, feltételezhetően a XX. sz. közepén működött magyar festő alkotása: Erdélyi templom. Olaj, vászon, kartonra kasírozva. 30x44,5 cm
: pelikán_kristóf