10787.
Beendet 411. Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
5 000 HUF
13,55 EUR, 15,63 USD
Jelzés nélkül, feltehetően a XX. sz. első felében működött festő alkotása: Cicák. Olaj, vászon, sérült. 42×47 cm