Paintings and graphics - "signed" or "without sign"
Rufpreis:
9 000HUF
Mein Gebot:
HUF
Beschreibung:
Jelzés nélkül, feltehetően XX. sz. második felében működött festő alkotása: Absztrakt kompozíció. Vegyes technika, karton. Kissé sérült (felületi festékhiánnyal). Hátoldalán "Tárcsa 71 Polgár" felirattal. Dekoratív, kissé kopott keretben, 42×32 cm