10819.
Beendet 411. Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
5 000 HUF
13,55 EUR, 15,63 USD
Jelzés nélkül: Menyecske portréja. Olaj, karton. Dekoratív, sérült üvegezett fa keretben. 18×13 cm