10804.
Beendet 411. Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
2 000 HUF
5,42 EUR, 6,25 USD
Jelzés nélkül: Behavazott táj. Tempera, papír, kissé vetemedett. Üvegezett, sérült fa keretben. 10,5×15 cm.