10536.
Beendet 411. Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
8 000 HUF
21,68 EUR, 25,00 USD
Dömök jelzéssel, XX. sz. elején működött magyar festő alkotása: Kert, 1921. Akvarell, papír. Üvegezett fa keretben. 27×42 cm