Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 480
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2548254
10474
411
Würtz Ádám (1927-1994): Shakespeare illusztráció (Rómeó és Júlia III.), rézkarc-akvatinta, jelzés nélkül, jó állapotban, 40x30 cm
2548199
10475
411
Würtz Ádám (1927-1994): Shakespeare illusztráció (Rómeó és Júlia IV.), rézkarc-akvatinta, jelzés nélkül, jó állapotban, 40x30 cm
2557442
10476
411
Zádor István (1882-1963): Jeruzsálem. Rézkarc, papír, jelzett. Üvegezett, kissé sérült fa keretben. 34×24 cm 2507301
10477
411
Zálogh Sándor (1954- ): "A mese vége azért iss". Vegyes technika, papír. Üvegezett fémkeretben. 24x28cm
2459050
10478
411
Zámolyi Ferenc ( - ): Tavasz. Olaj, vászon, jelzett, sérült, 54x73cm 2555442
10479
411
Zé Kovács József (1951-): Ikarus busz és vendéglő Rézkarc, papír, jelzett, számozott (21/100) 9,5×13 cm 2514632
10480
411
Zé Kovács József (1951-): A lényeg II. Rézkarc, papír, jelzett, számozott (76/100), üvegezett fa keretben, 9,5×13 cm
2556436
10481
411
Zichy Mihály (1827-1906): Erotikus jelenet. Cinkográfia, paszpartuban, 13×19 cm 2556433
10482
411
Zichy Mihály (1827-1906): Erotikus jelenet. Cinkográfia, paszpartuban, 13×19 cm 2473595
10483
411
Zólyomi Katalin: Hullámzás. Akrill, papír. jelzés nélkül. Üvegezett, sérült műanyag keretben. 18x26cm
2554866
10484
411
4200
Zsögödi Nagy Imre (1893-1976), 2 db grafika: Tanulmány X és tanulmány XII. Fametszet, papír, jelzés nélkül, lap széle kissé sérült, 15x12 és 15×10,5 cm 2561834
10485
411
Zeitgenossen karikieren Zeitgenossen. Recklinghausen. 1972. Kiadói papírkötésben. Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF