34 000 HUF
92,14 EUR, 106,25 USD
Medgyessy Ferenc (1881-1958): Álló női akt. Ceruza, papír, jelzés nélkül. Kétoldalas mű, hátoldalán: ülő női akt és fej tanulmány, ceruza, papír, hagyatéki bélyegzővel. Üvegezett, kissé sérült fa keretben, 33,5×14,5 cm