Hubay Miklós (1922 - ): 100 éves malom Kőszegen. Olaj, vászon. keretbe... https://www.darabanth.com/de/411-Fernauktion/411.0/Gemalde-und-Grafiken/Gemalde-und-Grafiken~505001/Hubay-Miklos-1922-100-eves-malom-Koszegen-Olaj-vaszon-keretben-Jelzett-70x50cm~II2540661
2540661
10178
411
17000
Beschreibung: Hubay Miklós (1922 - ): 100 éves malom Kőszegen. Olaj, vászon. keretben. Jelzett. 70x50cm
: pelikán_kristóf